Tworzymy opakowania

Poznaj nas bliżej

Producent opakowań z pulpy tekturowej.

Działamy profesjonalnie

Poprzez profesjonalizm rozumiemy umiejętność zaspokajania potrzeb klientów na każdym etapie współpracy. Innowacyjny park maszynowy pozwala nam w sposób ekonomiczny, wydajny i precyzyjny implementować technologię formowania lekkich wytłoczek o różnych kształtach i rozmiarach.

Dostarczamy efekt

Proces produkcji seryjnej poprzedza opracowanie przez nas koncepcji, stworzenie projektu, przygotowanie prototypów oraz przeprowadzenie testów. Finalnie klient otrzymuje gotowy produkt, który spełnia wszelkie restrykcyjne normy jakościowe, wytrzymałościowe i estetyczne.

Wspieramy sprzedaż

Podczas wyboru produktu współczesny konsument kieruje się kilkoma czynnikami, wśród których istotną rolę pełni atrakcyjne, profesjonalne opakowanie. Wytłoczki PULPACK wyróżniają się trwałością i estetyką wykonania, co ma znaczący wpływ na decyzje zakupowe klienta końcowego.

Chronimy produkt

Wytłoczki to bardzo trwałe materiały, które niezawodnie spełniają kluczową funkcję opakowania. Doskonale zabezpieczają wartość użytkową produktu, chroniąc go przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, tj. uszkodzeniem i dekomplementacją.

Jesteśmy EKO

Do wyrobu naszych opakowań wykorzystujemy biodegradowalne, przyjazne dla środowiska surowce makulaturowe, pochodzące w 100% z recyklingu. Produkcja opakowań ekologicznych podlega stałemu procesowi kontroli i jest całkowicie bezpieczna dla środowiska.

Obniżamy koszty

Stosunkowo niskie koszty produkcji opakowań z surowców wtórnych przekładają się na redukcję kosztów ponoszonych przez klienta wraz z redukcją opłat z tytułu podatku ekologicznego. Ponadto opakowania z pulpy tekturowej umożliwiają ekonomiczne magazynowanie oraz transport.

Jeśli spodobało ci się jak pracujemy, napisz do nas email.

To może być początek wspaniałej współpracy

©2017. Pulpack.Wszelkie prawa zastrzeżone